ZAKUPY BLISKO CIEBIE

Zapraszamy!

Żywność

Zapraszamy!

Ubrania

Zapraszamy!

Usługi

Zapraszamy!

RYNEK ZIELONY

Zapraszamy!

aktualności

new

...

"Jadłodzielnia św. Mikołaja"

„Jadłodzielnia” to specjalna lodówka, gdzie można zostawiać jedzenie, którego nie potrzebujemy lub które chcemy podarować potrzebującym. Wraz z Górka - Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie i Dominikanie Gdańsk zachęcamy do udziału w akcji.


więcej

hot

...

Uwaga ! Drodzy Klienci

Od 4 maja wszystkie sklepy i punkty usługowe na Hali Targowej będą otwarte z zachowaniem wszystkich wytycznych dotyczących bezpieczeństwa.

...

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia, radości i spokoju. Niech ten świąteczny czas, niezależnie od wymagającej sytuacji, będzie pełen optymizmu i życzliwości.


HOT

...

Uwaga ! Drodzy Klienci

Zgodne z wprowadzonymi regulacjami wszystkie sklepy przemysłowe na Hali Targowej będą zamknięte do odwołania. Sklepy spożywcze i Rynek Zielony działają w niezmienionej formie. Bar Dominikański wydaje posiłki tylko na wynos. O ewentualnych zmianach będziemy informować.

więcej

...

Szarlotka

Co powiecie na królową polskich wypieków ?

Kliknij po przepis!więcej

...

Czekolada dobra na wszystko!

Zapach czekolady wpływa pozytywnie na fale mózgowe odpowiedzialne za relaks. ...więcej

...

Jakie owoce i warzywa jeść zimą?

10 warzyw i owoców, którymi warto zajadać się zimą.

więcej

...

Zapraszamy na Halę Targową


To co naprawdę jest ważne, to nie moda, a nasz styl. Bo jak powiedziała Coco Chanel – „Moda się zmienia, styl pozostaje”. Każdy mężczyzna może zadbać u nas o swój styl i być elegancki również na co dzień.

więcej